Serwis Motocyklowy Zabrze

Od lat zajmujemy się serwisowaniem motocykli wszystkich marek. Nasza pasja i lata doświadczeń przekładają się na profesjonalną i fachową obsługę.

Laserowy pomiar geometrii ramy motocykla

Dbając o ciągły rozwój naszego serwisu zaopatrzyliśmy się w zaawansowany laserowy systemem do pomiaru geometrii ram motocyklowych Mega-m.a.x. firmy Scheibner.

Podczas pomiaru sprawdzana jest geometria ramy motocykla wraz z wahaczem. Pomiar jest bardzo dokładny odchyłka to zaledwie 0,01 mm lub 0,01 stopnia. Jako nieliczni dokonujemy także pomiaru osiowości przedniego zawieszenia. Czas potrzebny na pomiar to zaledwie kilkanaście minut. Wykonuje się go bez konieczności rozbierania owiewek i zawieszenia. Wynik pomiaru otrzymujemy w formie wydruku, zawierającego zmierzone wartości (wraz z dopuszczalnymi odchyleniami) oraz dane wzorcowe podane przez producenta konkretnej ramy. Umożliwia to jednoznacznie stwierdzić, czy rama spełnia kryteria podane przez producenta. Baza danych systemu pomiarowego obejmuje wszystkie modele motocykli posiadające homologację. Jesteśmy w stanie zmierzyć zarówno motocykl jak i samą nieuzbrojoną ramę. Pomiary urządzeniem które posiadamy są honorowane przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe w Europie.

pixel