FOX

Znalezione produkty - 1 do 34 (łącznie: 34)

Fox Racing jest najbardziej uznaną i najlepiej sprzedającą się marką odzieży motocross na świecie. Z siedzibą spółki w Morgan Hill w Kalifornii, Fox zbudował potężną firmę produkującą odzież dla najbardziej wymagających fizycznie sportów motorowych
Poprzez sponsoring i ścisłą współpracę z najlepszymi zawodnikami w historii sportu takich jak Ricky Carmichael, James Stewart, Damon Bradshaw, Rick Johnson, Mark Barnett, Doug Henry, Jeremy McGrath i Steve Lamson – Fox opracował odzież, która zapewnia zawodnikom maksymalną wydajność i swobodę ruchu.
Fox Racing stworzył najlepszą odzież motocrossową na świecie, która jest w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki towarzyszące ekstremalnemu sportowi jakim jest motocross.
Firma powstała w 1974 roku, kiedy to Geoff Fox, profesor fizyki na Uniwersytecie Santa Clara, zaryzykował i otworzył firmę zajmującą się dystrybucją europejskich motocykli wyścigowych w Campbell w Kalifornii pod nazwą Moto-X Fox. W przeciągu dwóch lat, Moto-X Fox stał się producentem wysokiej jakości komponentów do silników motorowych, spełniając tym samym największe wymagania zawodników motocross szukających przewagi na torze.
Do dzisiaj FoX Racing jest prężnie rozwijającą się firmą, która wciąż pozostaje we własności rodziny Geoffa Fox’a. Marka stała się międzynarodowym liderem w produkcji odzieży z charakterystycznym logo : głową lisa, które jest rozpoznawalne na całym świecie. W taki oto sposób rodzina Fox osiągnęła swój cel produkując najlepsze produkty dla branży motocross jakie tylko można kupić. Obecnie firma stawia na rozwój wciąż udoskonalając swoje produkty. Poprzez analizę wskazówek i komentarzy sportowców, wykorzystywanie najlepszych materiałów, technologii oraz poprzez współpracę z najlepszymi projektantami, marka Fox wciąż utrzymuje pozycje lidera udowadniając tym samym skuteczność połączenia pasji, ciężkiej pracy i wiary we własne marzenia.

pixel