Airoh

Znalezione produkty - 1 do 45 (łącznie: 45)

Założycielem firmy jest Antonio Locatelli. W bogatej ofercie znajdziemy zarówno kaski crossowe jak i szosowe. Produkcja kasków na wielu etapach odbywa się ręcznie, co wpływa na ich wysoką jakość wykonania. Kaski powstają z najnowocześniejszych materiałów np: kevlar, włókno węglowe, thermoplast.

DUCH MARKI
Sercem Airoh jest rodzina Locatelli, która jest dumna iż buduje przyszłość marki. Duch marki jest coraz silniejszy i przez lata urzeczywistnia się jako prestiżowy i unikalny. Dzięki niemu firma osiąga swoje cele.

DĄŻENIE DO PERFEKCJI
Dzięki poświęceniu i wysiłkom całego zespołu, kaski Airoh osiągnęły najwyższy standard komfortu i bezpieczeństwa. W każdy kask Airoh, tak krosowy jak i drogowy, wpisana jest perfekcja, ale największą satysfakcją i nagrodą jest to, że firma kocha to co tworzy.

TECHNOLOGIA PRODUKCJI
To co wyróżnia markę Airoh i co powoduje, że jest najlepsza, to technologia produkcji. Ten unikalny sposób produkcji wpływa na to, że kaski motocyklowe Airoh są wytrzymałe i bezpieczne. Podstawą produkcji jest niska waga, użycie materiałów najlepszej jakości, oraz wentylacja, które razem składają się na komfort i wygodę. Równie ważna jest ręczna praca, której poddawany jest każdy kask Airoh.

pixel