Poradniki

Jakie buty wybrać do jazdy na motocyklu Enduro Cross?

Buty do jazdy Enduro czy Cross, to niejednokrotnie koszt powyżej 1000 zł, topowe modele nierzadko przekraczają wartość 2000 zł. Sprawdź na co zwrócić uwagę przy wyborze takich butów, by posłużyły Ci przez kilka dobrych sezonów.
Przeczytaj więcej

Crosslock - transport lekkich motocykli

Crosslock - transport lekkich motocykliAmatorzy sportów crossowych dopracowali się przez ostatnie lata setek różnych sposobów na transportowanie maszyn na zawody lub treningi. Niektórzy używają busa, inni przyczepy. Jeszcze inni wożą motocykle pick-upami.
Przeczytaj więcej

TOP Jaki kask wybrać do 500zł?

TOP Jaki kask wybrać do 500zł?Przedstawiamy wam nowy cykl artykułów na temat wyboru kasku. W pierwszym artykule zaczniemy od kasków do 500zł, a w nim kaski marki Fly, Progrip oraz Airoh.
Przeczytaj więcej

Czy warto zainwestować w osłony silnika?

Czy warto zainwestować w osłony silnika?Osłona silnika cross to potrzebne akcesorium, dla każdego szanującego się motocyklisty. Za kilka stówek nie narażamy się na potężne koszty napraw i zwiększamy zywotność silnika. Zajrzyj do naszego sklepu lub napisz do nas! Na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Przeczytaj więcej

Oznaczenia olejów silnikowych

Oznaczenia olejów silnikowychSercem niemal każdej maszyny jest silnik, który przetwarza energię w ruch. Aby miał on wydłużoną żywotność - niezbędny jest olej silnikowy, czyli substancja smarująca i poślizgowa dla wnętrza silnika. Współczesne silniki są bardzo zaawansowane technologicznie, składają się z elementów wrażliwych na nawet najdrobniejsze uszkodzenia, dlatego należy precyzyjnie dobrać olej silnikowy.
Przeczytaj więcej
pixel